Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

Sport
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se


Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

Media/information
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se


Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se 
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se 
Stefan Billborn - chefstränare akademilagen stefan.billborn@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

hif_jobbafoross

Spelschema

mars
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
February 27, 2017 February 28, 2017 March 1, 2017 March 2, 2017 March 3, 2017 March 4, 2017 March 5, 2017
March 6, 2017 March 7, 2017 March 8, 2017 March 9, 2017 March 10, 2017 March 11, 2017 March 12, 2017
March 13, 2017 March 14, 2017 March 15, 2017 March 16, 2017 March 17, 2017 March 18, 2017 March 19, 2017
March 20, 2017 March 21, 2017 March 22, 2017 March 23, 2017 March 24, 2017 March 25, 2017 March 26, 2017
March 27, 2017 March 28, 2017 March 29, 2017 March 30, 2017 March 31, 2017 April 1, 2017 April 2, 2017

Category: Borta5:30 pm: Norrköping - Hammarby

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
hif_jobbafoross