Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

 
Sport
Jepser Jansson - sportchef
Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se 
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 
Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se
Malin Markström - marknadskoordinator (föräldraledig)

 
Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 
Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 
Media/information
Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

 
Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 
Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

 
SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

600x600_topbanner_handske

ANNONS

Spelschema

juni
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
May 29, 2017 May 30, 2017 May 31, 2017 June 1, 2017 June 2, 2017 June 3, 2017 June 4, 2017

Category: Hemma3:00 pm: Hammarby - Djurgården

June 5, 2017 June 6, 2017 June 7, 2017 June 8, 2017 June 9, 2017 June 10, 2017 June 11, 2017
June 12, 2017 June 13, 2017 June 14, 2017 June 15, 2017 June 16, 2017 June 17, 2017 June 18, 2017
June 19, 2017 June 20, 2017 June 21, 2017 June 22, 2017 June 23, 2017 June 24, 2017 June 25, 2017
June 26, 2017 June 27, 2017 June 28, 2017 June 29, 2017 June 30, 2017 July 1, 2017 July 2, 2017

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
hif_jobbafoross