Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

 
Sport
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 
Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se
Malin Markström - marknadskoordinator (föräldraledig)

 
Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 
Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 
Media/information
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Love Gustafsson - presskontakt/kommunikatör (föräldraledig)
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

 
Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 
Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se
Stefan Billborn - chefstränare akademilagen stefan.billborn@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

 
SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

hif_jobbafoross

Spelschema

april
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
March 27, 2017 March 28, 2017 March 29, 2017 March 30, 2017 March 31, 2017 April 1, 2017 April 2, 2017

Category: Borta5:30 pm: Norrköping - Hammarby

April 3, 2017 April 4, 2017 April 5, 2017 April 6, 2017 April 7, 2017 April 8, 2017 April 9, 2017

Category: Hemma3:00 pm: Hammarby - Kalmar FF

April 10, 2017 April 11, 2017 April 12, 2017 April 13, 2017 April 14, 2017 April 15, 2017 April 16, 2017
April 17, 2017

Category: Borta3:00 pm: AIK - Hammarby

April 18, 2017 April 19, 2017 April 20, 2017 April 21, 2017 April 22, 2017 April 23, 2017

Category: Hemma3:00 pm: Hammarby - GIF Sundsvall

April 24, 2017 April 25, 2017 April 26, 2017

Category: Borta7:00 pm: Göteborg - Hammarby

April 27, 2017 April 28, 2017 April 29, 2017

Category: Hemma4:00 pm: Hammarby - AFC Eskilstuna

April 30, 2017

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
MOb 1

ANNONS