Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 09.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

Sport
Mats Jingblad - sportchef
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Malin Markström - marknadskoordinator malin.markstrom@hammarbyfotboll.se

Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - biljettkoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

Media/information
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Stina Järvinen - receptionist stina.jarvinen@hammarbyfotboll.se

Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se 
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se 
Stefan Billborn - chefstränare akademilagen stefan.billborn@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef breddblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

Bajenmotiv_mob

ANNONS

Spelschema

februari
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
January 30, 2017 January 31, 2017 February 1, 2017 February 2, 2017 February 3, 2017 February 4, 2017 February 5, 2017
February 6, 2017 February 7, 2017 February 8, 2017 February 9, 2017 February 10, 2017 February 11, 2017 February 12, 2017
February 13, 2017 February 14, 2017 February 15, 2017 February 16, 2017 February 17, 2017 February 18, 2017 February 19, 2017
February 20, 2017 February 21, 2017 February 22, 2017 February 23, 2017 February 24, 2017 February 25, 2017 February 26, 2017
February 27, 2017 February 28, 2017 March 1, 2017 March 2, 2017 March 3, 2017 March 4, 2017 March 5, 2017

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
Kvadrat_KOP

ANNONS