Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

 
Sport
Jepser Jansson - sportchef
Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se 
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 
Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se
Malin Markström - marknadskoordinator (föräldraledig)

 
Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 
Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 
Media/information
Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

 
Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 
Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

 
SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

Banner 600x600

ANNONS

Spelschema

november
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
October 30, 2017 October 31, 2017 November 1, 2017 November 2, 2017 November 3, 2017 November 4, 2017 November 5, 2017

Category: Hemma3:00 pm: Hammarby - Halmstad

November 6, 2017 November 7, 2017 November 8, 2017 November 9, 2017 November 10, 2017 November 11, 2017 November 12, 2017
November 13, 2017 November 14, 2017 November 15, 2017 November 16, 2017 November 17, 2017 November 18, 2017 November 19, 2017
November 20, 2017 November 21, 2017 November 22, 2017 November 23, 2017 November 24, 2017 November 25, 2017 November 26, 2017
November 27, 2017 November 28, 2017 November 29, 2017 November 30, 2017 December 1, 2017 December 2, 2017 December 3, 2017

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
hif_bejendealen-small