Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se   Sport Jesper Jansson - sportchef (herr) Stefan Billborn - tränare (herr) Ann-Helén Grahm tränare (dam) Johan Lager - sportchef (dam) johan.lager@hammarbyungdom.se Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se  Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se   Sälj- och marknadsavdelning Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se   Biljettförsäljning Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se Stina Järvinen - biljettkoordinator stina.jarvinen@hammarbyfotboll.se   Evenemang och publikservice Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se   Media/information Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör (föräldraledig) axel.pershagen@hammarbyfotboll.se Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se Marcus Bolldén - pressvärd/media marcus.bollden@hammarbyfotboll.se   Ekonomi Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se   Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyungdom.se Jocke Rydberg - Akademichef pojk jocke.rydberg@hammarbyungdom.se Martin Sundgren – Cheftränare pojkakademin martin.sundgren@hammarbyungdom.se Håkan Jensgård - sportchef flickakademin hakan.jensgard@hammarbyungdom.se Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyungdom.se Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyungdom.se Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyungdom.se Daniel Engström - sportchef utvecklingsblocket  daniel.engstrom@hammarbyungdom.se   SLO Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se Jonas Myrstedt - supporter liasion officer jonas.myrstedt@hammarbyfotboll.se  
Banner-600x600

ANNONS

Spelschema

april
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
March 26, 2018 March 27, 2018 March 28, 2018 March 29, 2018 March 30, 2018 March 31, 2018 April 1, 2018
April 2, 2018 April 3, 2018 April 4, 2018 April 5, 2018 April 6, 2018 April 7, 2018 April 8, 2018
April 9, 2018 April 10, 2018 April 11, 2018 April 12, 2018 April 13, 2018 April 14, 2018 April 15, 2018
April 16, 2018 April 17, 2018 April 18, 2018 April 19, 2018 April 20, 2018 April 21, 2018 April 22, 2018
April 23, 2018 April 24, 2018 April 25, 2018 April 26, 2018 April 27, 2018 April 28, 2018 April 29, 2018
April 30, 2018 May 1, 2018 May 2, 2018 May 3, 2018 May 4, 2018 May 5, 2018 May 6, 2018

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
Banner 600x600

ANNONS