Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 09.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

Sport
Mats Jingblad - sportchef
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Malin Markström - marknadskoordinator malin.markstrom@hammarbyfotboll.se

Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - biljettkoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

Media/information
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Stina Järvinen - receptionist stina.jarvinen@hammarbyfotboll.se

Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se 
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se 
Stefan Billborn - chefstränare akademilagen stefan.billborn@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef breddblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

Sasongskortsfornyelse_1080x1080

ANNONS

Spelschema

januari
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
December 26, 2016 December 27, 2016 December 28, 2016 December 29, 2016 December 30, 2016 December 31, 2016 January 1, 2017
January 2, 2017 January 3, 2017 January 4, 2017 January 5, 2017 January 6, 2017 January 7, 2017 January 8, 2017
January 9, 2017 January 10, 2017 January 11, 2017 January 12, 2017 January 13, 2017 January 14, 2017 January 15, 2017
January 16, 2017 January 17, 2017 January 18, 2017 January 19, 2017 January 20, 2017 January 21, 2017 January 22, 2017
January 23, 2017 January 24, 2017 January 25, 2017 January 26, 2017 January 27, 2017 January 28, 2017 January 29, 2017
January 30, 2017 January 31, 2017 February 1, 2017 February 2, 2017 February 3, 2017 February 4, 2017 February 5, 2017

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
HAMM VW-CUP Kvadrat 600x600

ANNONS