Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

 
Sport
Jepser Jansson - sportchef
Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se 
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 
Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se
Malin Markström - marknadskoordinator (föräldraledig)

 
Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 
Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 
Media/information
Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

 
Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 
Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

 
SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

hif_jobbafoross

Spelschema

september
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
August 28, 2017 August 29, 2017 August 30, 2017 August 31, 2017 September 1, 2017 September 2, 2017 September 3, 2017
September 4, 2017 September 5, 2017 September 6, 2017 September 7, 2017 September 8, 2017 September 9, 2017 September 10, 2017
September 11, 2017 September 12, 2017 September 13, 2017 September 14, 2017 September 15, 2017 September 16, 2017 September 17, 2017
September 18, 2017 September 19, 2017 September 20, 2017 September 21, 2017 September 22, 2017 September 23, 2017 September 24, 2017
September 25, 2017 September 26, 2017 September 27, 2017 September 28, 2017 September 29, 2017 September 30, 2017 October 1, 2017

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
hif_bejendealen-small