Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

 
Sport
Jepser Jansson - sportchef
Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se 
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 
Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se
Malin Markström - marknadskoordinator (föräldraledig)

 
Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 
Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 
Media/information
Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

 
Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 
Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

 
SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

Banner-600x600

ANNONS

Spelschema

oktober
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
September 25, 2017 September 26, 2017 September 27, 2017 September 28, 2017 September 29, 2017 September 30, 2017 October 1, 2017

Category: Hemma5:30 pm: Hammarby - Norrköping

October 2, 2017 October 3, 2017 October 4, 2017 October 5, 2017 October 6, 2017 October 7, 2017 October 8, 2017
October 9, 2017 October 10, 2017 October 11, 2017 October 12, 2017 October 13, 2017 October 14, 2017 October 15, 2017
October 16, 2017

Category: Borta7:00 pm: Kalmar FF - Hammarby

October 17, 2017 October 18, 2017 October 19, 2017 October 20, 2017 October 21, 2017 October 22, 2017
October 23, 2017

Category: Hemma7:00 pm: Hammarby - Sirius

October 24, 2017 October 25, 2017 October 26, 2017 October 27, 2017 October 28, 2017 October 29, 2017

Category: Borta3:00 pm: GIF Sundsvall - Hammarby

October 30, 2017 October 31, 2017 November 1, 2017 November 2, 2017 November 3, 2017 November 4, 2017 November 5, 2017

Category: Hemma3:00 pm: Hammarby - Halmstad

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
Banner-600x600

ANNONS