Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

 
Sport
Jesper Jansson - sportchef (herr)
Stefan Billborn - tränare (herr)
Olof Unogård - sportchef och tränare (dam)
Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se 
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 
Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

 
Biljettförsäljning
Markus Nilsson - biljettansvarig markus.nilsson@hammarbyfotboll.se
Abel Abraham - biträdande biljettansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 
Evenemang och publikservice
Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 
Media/information
Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

 
Ekonomi
Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 
Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyfotboll.se
Johan Lager - talangchef elitlagen johan.lager@hammarbyfotboll.se
Håkan Jensgård - sportchef flickakademin hakan.jensgard@hammarbyfotboll.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyfotboll.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket andreas.jonsson@hammarbyfotboll.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyfotboll.se
Daniel Engström - sportchef knatteblocket daniel.engstrom@hammarbyfotboll.se

 
SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se

 

Banner-600x600

ANNONS

Spelschema

mars
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
February 26, 2018 February 27, 2018 February 28, 2018 March 1, 2018 March 2, 2018 March 3, 2018 March 4, 2018
March 5, 2018 March 6, 2018 March 7, 2018 March 8, 2018 March 9, 2018 March 10, 2018 March 11, 2018
March 12, 2018 March 13, 2018 March 14, 2018 March 15, 2018 March 16, 2018 March 17, 2018 March 18, 2018
March 19, 2018 March 20, 2018 March 21, 2018 March 22, 2018 March 23, 2018 March 24, 2018 March 25, 2018
March 26, 2018 March 27, 2018 March 28, 2018 March 29, 2018 March 30, 2018 March 31, 2018 April 1, 2018

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
hif_jobbafoross