Matcher

DatumTidLagLiga/typArenaResultat
18/2 16:00 AIK - Hammarby U19-Ligacupen Skytteholms IP 1 - 2
05/3 13:00 GIF Sundsvall - Hammarby U19-Ligacupen Idrottsparken 1 - 4
11/3 13:00 Hammarby - Gefle U19-Ligacupen Årsta IP 3 - 0
18/3 11:00 Brage - Hammarby U19-Ligacupen Domnarvsvallen 0 - 1
25/3 18:00 Hammarby - Häcken U19-Ligacupen Prioritet Serneke Arena 2 - 1
26/3 17:00 Hammarby - Brommapojkarna U19-Ligacupen Prioritet Serneke Arena 0 - 1
01/4 13:00 Brommapojkarna – Hammarby U19 Allsvenskan Norra Grimsta IP 3 - 3
08/4 13:00 Hammarby - AIK U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 3 - 1
13/4 16:00 Vasalund - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Skytteholms IP 0 - 4
22/4 13:00 Hammarby - Assyriska U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 5 - 1
29/4 14:00 Örebro - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Behrn Arena 1 - 3
06/5 13:00 Hammarby - Sollentuna U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 3 - 2
14/5 14:00 Lidingö - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Lidingövallen 1 - 2
20/5 13:00 Hammarby - GIF Sundsvall U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 4 - 1
27/5 14:00 Djurgården - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Hjorthagens IP 1 - 2
03/6 13:00 Hammarby - Djursholm U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 1 - 1
10/6 13:15 Åtvidaberg - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Kopparvallen 3 - 2
17/6 12:00 Hammarby - Gefle U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 2 - 0
22/6 20:00 Täby - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Tibblevallen 2 - 0
16/7 14:00 AIK - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Skytteholms IP 3 - 0
29/7 13:00 Hammarby - Brommapojkarna U19 Allsvenskan Norra Årsta IP 2 - 3
05/8 13:00 Hammarby - Vasalund U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 1 - 1
12/8 17:00 Assyriska FF - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Södertälje Fotbollsarena 1 - 1
19/8 13:00 Hammarby - Örebro U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 1 - 1
26/8 14:00 Sollentuna - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Sollentunavallen 1 - 3
02/9 13:00 Hammarby - Lidingö U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 0 - 1
09/9 14:00 GIF Sundsvall - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Idrottsparken 2 - 1
16/9 13:30 Djursholm - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Djursholms IP 1 - 3
23/9 13:00 Hammarby - Djurgården U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 2 - 3
26/9 19:00 Hammarby - Ajax UEFA Youth League Tele2 Arena 0 - 4
30/9 12:00 Hammarby - Täby U19 Allsvenskan Norra Kärrtorps IP 1 - 4
07/10 13:00 Gefle - Hammarby U19 Allsvenskan Norra Gavlevallen 0 - 3
13/10 19:00 Hammarby - Åtvidaberg U19 Allsvenskan Norra Årsta IP
17/10 ej fastställt Ajax - Hammarby UEFA Youth League Sportpark De Toekomst

Spelschema

november
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
October 30, 2017 October 31, 2017 November 1, 2017 November 2, 2017 November 3, 2017 November 4, 2017 November 5, 2017

Category: Hemma3:00 pm: Hammarby - Halmstad

November 6, 2017 November 7, 2017 November 8, 2017 November 9, 2017 November 10, 2017 November 11, 2017 November 12, 2017
November 13, 2017 November 14, 2017 November 15, 2017 November 16, 2017 November 17, 2017 November 18, 2017 November 19, 2017
November 20, 2017 November 21, 2017 November 22, 2017 November 23, 2017 November 24, 2017 November 25, 2017 November 26, 2017
November 27, 2017 November 28, 2017 November 29, 2017 November 30, 2017 December 1, 2017 December 2, 2017 December 3, 2017

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
Hemsida_Square_600x600
Mob
Banner-600x600
Banner 600x600
Banner_2
HEMSIDA-hammarby-600x600
Sidobanner
HeForShe_mob
600x600_hammarby.se_square
enskede600x600
Hemsida_600x600
BAJENKONST_NY_Mob
bajenposters_banner_kvadratisk
Mob
interbus
Valt Bajen_600x600_hammarby.se_square
jamtkraft

ANNONSER