toggle menu

Bli medlem i Hammarby IF FF

Av Redaktionen, Publicerat för 4 veckor sedan.

Som medlem i Hammarby IF FF får du delta på föreningens årsmöte och medlemsmöten. Du får också förköpserbjudande till stora matcher, inklusive europamatcher och eventuella slutspelsmatcher i Svenska Cupen. För att få delta i årets årsmöte behöver du ha varit medlem under 2022 och/eller ha blivit medlem 2023 senast i morgon den 1 mars.

 

Den 15 mars hålls Hammarby IF FF:s årsmöte, föreningens högst beslutande organ. Här kan du som medlem vara med och påverka klubbens utveckling i sann föreningsdemokratisk anda. För att få delta i årets årsmöte behöver du ha varit medlem under 2022 och/eller ha blivit medlem 2023 senast i morgon den 1 mars. Klicka här för mer information kring årsmötet. 

 

Medlemskapet i Hammarby IF FF innebär även olika förmåner, inte minst erbjudanden om förköp till större matcher under året. Detta kommer bland annat att inkludera eventuella slutspelsmatcher i Svenska Cupen, hemmaderbyn samt årets hemmamatch(er) i UEFA Europa Conference League.

 

Varmt välkommen att bli medlem i Hammarby IF FF redan idag!

 

* Det går inte längre att få förköpsmöjlighet till herrarnas säsongspremiär mot Degerfors, då detta redan är släppt, men många fler stora matcher stundar.

 

Foto: Peter Jonsson

ANNONSER

Comments

comments

ANNONS