Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

Markus Nilsson - vice verkställande direktör markus.nilsson@hammarbyfotboll.se

 

Sport
Jesper Jansson - sportchef (herr)
Stefan Billborn - tränare (herr)
Isak Dahlin - tränare (dam)
Johan Lager - sportchef (dam) johan.lager@hammarbyungdom.se
Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se 
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 

Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Jessica Persson - marknadskoordinator jessica.persson@hammarbyfotboll.se

 

Biljetter

Josefine Gasslander - biljettansvarig josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

 

Evenemang och publikservice

Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 

Media/information
Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör (föräldraledig) axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se
Marcus Bolldén - pressvärd/media marcus.bollden@hammarbyfotboll.se

 

CSR

Abel Abraham - CSR-ansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 

Ekonomi

Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 

Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyungdom.se
Jocke Rydberg - Akademichef pojk jocke.rydberg@hammarbyungdom.se
Martin Sundgren – Cheftränare pojkakademin martin.sundgren@hammarbyungdom.se
Håkan Jensgård - sportchef flickakademin hakan.jensgard@hammarbyungdom.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyungdom.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket (föräldraledig) andreas.jonsson@hammarbyungdom.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyungdom.se
Daniel Engström - sportchef utvecklingsblocket daniel.engstrom@hammarbyungdom.se

 

SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se
Jonas Myrstedt - supporter liaison officer jonas.myrstedt@hammarbyfotboll.se

 

600x600 Boxbanner

ANNONS

Spelschema

september
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
August 27, 2018 August 28, 2018 August 29, 2018 August 30, 2018 August 31, 2018 September 1, 2018 September 2, 2018
September 3, 2018 September 4, 2018 September 5, 2018 September 6, 2018 September 7, 2018 September 8, 2018 September 9, 2018
September 10, 2018 September 11, 2018 September 12, 2018 September 13, 2018 September 14, 2018 September 15, 2018 September 16, 2018
September 17, 2018 September 18, 2018 September 19, 2018 September 20, 2018 September 21, 2018 September 22, 2018 September 23, 2018
September 24, 2018 September 25, 2018 September 26, 2018 September 27, 2018 September 28, 2018 September 29, 2018 September 30, 2018

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
hif_jobbafoross