Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Orrfjärdsgränd 13
120 53 Årsta

Tel: 08-4628810

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Kontakta oss

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

Markus Nilsson - vice verkställande direktör markus.nilsson@hammarbyfotboll.se

Sport

Jesper Jansson - sportchef (herr)

Stefan Billborn - tränare (herr)

Isak Dahlin - tränare (dam)

Johan Lager - sportchef (dam) johan.lager@hammarbyungdom.se

Ola Larsson - teknisk direktör (herr) ola.larsson@hammarbyfotboll.se 

Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig (herr) mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

Sälj- och marknadsavdelning

Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se

Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se

Jessica Persson - marknadskoordinator jessica.persson@hammarbyfotboll.se

Joakim Ståhl joakim.stahl@hammarbyfotboll.se

Biljetter

Josefine Gasslander - biljettansvarig josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

Stina Järvinen - biljettkoordinator stina.jarvinen@hammarbyfotboll.se

Evenemang och publikservice

Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se

Göran Rickmer - ansvarig evenemang goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

Media/information

Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se

Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se

Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

Marcus Bolldén - pressvärd/media marcus.bollden@hammarbyfotboll.se

CSR

Abel Abraham - CSR-ansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

Andreas Jonsson - projektledare andreas.jonsson@hammarbyungdom.se

Ekonomi

Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se

Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se

Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

Marie-Louise Samuelsson - ekonomiassistent marie-louise.samuelsson@hammarbyfotboll.se

Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll

Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyungdom.se

Jocke Rydberg - akademichef pojk jocke.rydberg@hammarbyungdom.se

Martin Sundgren – cheftränare pojkakademin martin.sundgren@hammarbyungdom.se

Håkan Jensgård - sportchef flickakademin hakan.jensgard@hammarbyungdom.se

Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyungdom.se

Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyungdom.se

Daniel Engström - sportchef utvecklingsblocket daniel.engstrom@hammarbyungdom.se

SLO

Jonas Myrstedt - supporter liaison officer jonas.myrstedt@hammarbyfotboll.se

ANNONS

Spelschema

december
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
November 25, 2019 November 26, 2019 November 27, 2019 November 28, 2019 November 29, 2019 November 30, 2019 December 1, 2019
December 2, 2019 December 3, 2019 December 4, 2019 December 5, 2019 December 6, 2019 December 7, 2019 December 8, 2019
December 9, 2019 December 10, 2019 December 11, 2019 December 12, 2019 December 13, 2019 December 14, 2019 December 15, 2019
December 16, 2019 December 17, 2019 December 18, 2019 December 19, 2019 December 20, 2019 December 21, 2019 December 22, 2019
December 23, 2019 December 24, 2019 December 25, 2019 December 26, 2019 December 27, 2019 December 28, 2019 December 29, 2019
December 30, 2019 December 31, 2019 January 1, 2020 January 2, 2020 January 3, 2020 January 4, 2020 January 5, 2020

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender

ANNONS