Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Orrfjärdsgränd 13
120 53 Årsta

Tel: 08-4628810

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Kontakta oss

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

Markus Nilsson - vice verkställande direktör markus.nilsson@hammarbyfotboll.se

Sport

Jesper Jansson - sportchef (herr)

Stefan Billborn - tränare (herr)

Isak Dahlin - tränare (dam)

Johan Lager - sportchef (dam) johan.lager@hammarbyungdom.se

Ola Larsson - teknisk direktör (herr) ola.larsson@hammarbyfotboll.se 

Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig (herr) mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

Sälj- och marknadsavdelning

Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se

Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se

Jessica Persson - marknadskoordinator jessica.persson@hammarbyfotboll.se

Joakim Ståhl joakim.stahl@hammarbyfotboll.se

Biljetter

Josefine Gasslander - biljettansvarig josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

Stina Järvinen - biljettkoordinator stina.jarvinen@hammarbyfotboll.se

Evenemang och publikservice

Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se

Göran Rickmer - ansvarig evenemang goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

Media/information

Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se

Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör axel.pershagen@hammarbyfotboll.se

Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se

Marcus Bolldén - pressvärd/media marcus.bollden@hammarbyfotboll.se

CSR

Abel Abraham - CSR-ansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

Andreas Jonsson - projektledare andreas.jonsson@hammarbyungdom.se

Ekonomi

Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se

Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se

Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

Marie-Louise Samuelsson - ekonomiassistent marie-louise.samuelsson@hammarbyfotboll.se

Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll

Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyungdom.se

Jocke Rydberg - akademichef pojk jocke.rydberg@hammarbyungdom.se

Martin Sundgren – cheftränare pojkakademin martin.sundgren@hammarbyungdom.se

Håkan Jensgård - sportchef flickakademin hakan.jensgard@hammarbyungdom.se

Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyungdom.se

Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyungdom.se

Daniel Engström - sportchef utvecklingsblocket daniel.engstrom@hammarbyungdom.se

SLO

Jonas Myrstedt - supporter liaison officer jonas.myrstedt@hammarbyfotboll.se

ANNONS

Spelschema

januari
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
December 30, 2019 December 31, 2019 January 1, 2020 January 2, 2020 January 3, 2020 January 4, 2020 January 5, 2020
January 6, 2020 January 7, 2020 January 8, 2020 January 9, 2020 January 10, 2020 January 11, 2020 January 12, 2020
January 13, 2020 January 14, 2020 January 15, 2020 January 16, 2020 January 17, 2020 January 18, 2020 January 19, 2020
January 20, 2020 January 21, 2020 January 22, 2020 January 23, 2020 January 24, 2020 January 25, 2020 January 26, 2020
January 27, 2020 January 28, 2020

Category: Hemma4:15 pm: Hammarby (herr) - FC Midtjylland

January 29, 2020 January 30, 2020 January 31, 2020 February 1, 2020 February 2, 2020

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender

ANNONS