Kontakta oss

POST & BESÖKSADRESS

Hammarby fotboll AB / Hammarby IF fotbollförening
Veterinärgränd 6
121 63 Johanneshov

Tel: 08-4628810

 

Kansliets öppettider: 08.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00)

Telefontid: 09.00-12.00.

Organisation

Henrik Kindlund - verkställande direktör henrik.kindlund@hammarbyfotboll.se

Markus Nilsson - vice verkställande direktör markus.nilsson@hammarbyfotboll.se

 

Sport
Jesper Jansson - sportchef (herr)
Stefan Billborn - tränare (herr)
Isak Dahlin - tränare (dam)
Johan Lager - sportchef (dam) johan.lager@hammarbyungdom.se
Ola Larsson - teknisk direktör ola.larsson@hammarbyfotboll.se 
Mikael Hjelmberg - scoutingansvarig mikael.hjelmberg@hammarbyfotboll.se

 

Sälj- och marknadsavdelning
Patrik Blomquist - marknadschef patrik.blomquist@hammarbyfotboll.se
Mats Åberg - säljare mats@hammarbyfotboll.se
Erik Sundin - säljare erik.sundin@hammarbyfotboll.se
Josefine Gasslander - marknadskoordinator josefine.gasslander@hammarbyfotboll.se

 

Biljettförsäljning

Kontakt: biljetter@hammarbyfotboll.se   

 

Evenemang och publikservice

Håkan Leydner - publikservice hakan.leydner@hammarbyfotboll.se
Göran Rickmer - evenemangsansvarig goran.rickmer@hammarbyfotboll.se

 

Media/information
Love Gustafsson - kommunikationsansvarig love.gustafsson@hammarbyfotboll.se
Axel Pershagen - presskontakt/kommunikatör (föräldraledig) axel.pershagen@hammarbyfotboll.se
Mattias Jansson - redaktionsassistent mattias.jansson@hammarbyfotboll.se
Marcus Bolldén - pressvärd/media marcus.bollden@hammarbyfotboll.se

 

CSR

Abel Abraham - CSR-ansvarig abel.abraham@hammarbyfotboll.se

 

Ekonomi

Jörgen Willgård - ekonomichef jorgen.willgard@hammarbyfotboll.se
Daniel Karlsson - redovisningsekonom daniel.karlsson@hammarbyfotboll.se
Sabina Karlsson - redovisningsekonom sabina.karlsson@hammarbyfotboll.se

 

Hammarby IF Fotbollförening - Ungdomsfotboll
Peter Kleve - föreningschef peter.kleve@hammarbyungdom.se
Jocke Rydberg - Akademichef pojk jocke.rydberg@hammarbyungdom.se

Martin Sundgren – Cheftränare pojkakademin martin.sundgren@hammarbyungdom.se

Håkan Jensgård - sportchef flickakademin hakan.jensgard@hammarbyungdom.se
Bo Wester - sportchef utvecklingsblocket bo.wester@hammarbyungdom.se
Andreas Jonsson - sportchef utvecklingsblocket (föräldraledig) andreas.jonsson@hammarbyungdom.se
Jesper Sporre - sportchef utvecklingsblocket jesper.sporre@hammarbyungdom.se
Daniel Engström - sportchef utvecklingsblocket daniel.engstrom@hammarbyungdom.se

 

SLO
Jakob Uddeholt - supporter liaison officer jakob.uddeholt@hammarbyfotboll.se
Jonas Myrstedt - supporter liasion officer jonas.myrstedt@hammarbyfotboll.se

 

Banner 600x600

ANNONS

Spelschema

januari
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
January 1, 2018 January 2, 2018 January 3, 2018 January 4, 2018 January 5, 2018 January 6, 2018 January 7, 2018
January 8, 2018 January 9, 2018 January 10, 2018 January 11, 2018 January 12, 2018 January 13, 2018 January 14, 2018
January 15, 2018 January 16, 2018 January 17, 2018 January 18, 2018 January 19, 2018 January 20, 2018 January 21, 2018
January 22, 2018 January 23, 2018 January 24, 2018 January 25, 2018 January 26, 2018 January 27, 2018 January 28, 2018
January 29, 2018 January 30, 2018 January 31, 2018 February 1, 2018 February 2, 2018 February 3, 2018 February 4, 2018

Missa ingenting. Synka Hammarbys schema med din kalender.

Lägg till i kalender
600x600 Boxbanner

ANNONS